ru ua

У Києві почали ремонтувати пошкодження від прориву труби

У Києві почали ремонтувати пошкодження від прориву труби Фото: У Києві ремонтують прорив труби (facebook.com/kyivenergo)

Інцидент стався в понеділок, 29 травня

В Києві почалися ремонтні роботи після прориву труби на Голосіївському проспекті. Про це повідомила прес-служба "Київенерго".

"Зранку почали ремонтні та відновлювальні роботи на проспекті Голосіївському, 27. Ремонт цієї ділянки тепломережі триватиме близько доби. Протягом доби аварійна бригада Київенерго завершить роботи в металі, після цього буде засипано прірву, що утворилася в результаті прориву теплотраси", - відзначили на підприємстві.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/kyivenergo

У "Київенерго" повідомили, що пошкодження магістрального трубопроводу відбулося в результаті проведення гідравлічних випробувань.

Як стало відомо раніше, аварія в Голосіївському районі сталася під час планових випробувань системи. Згідно з інформацією рятувальників, прорив стався від тиску в 22 атмосфери, хоча труба повинна витримувати 27 атмосфер.

Пізніше у мережі з'явилося відео масштабного прориву труби в Києві, в результаті якого були пошкоджені машини і будівлі.