У Києві невідомі проломили хлопцеві голову (відео 18+)
Молодого чоловіка виявили вже у важкому стані
У Святошинському районі Києва невідомі проломили голову молодому хлопцеві. Потерпілого у важкому стані госпіталізували в лікарню, проте врятувати його не вдалося. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" в соцмережі Facebook, опублікувавши відео з потерпілим.
"Увага! Розшук! Сьогодні вранці (в понеділок, 13 листопада - ред.) на Корольова, 8, хлопцеві пробили голову. Його госпіталізували, але в реанімації він так і не прийшов до тями", - розповіли в мережі.
Відео: Швидка забрала потерпілого (facebook.com/KyivOperativ)
"Розшукуються всі, хто що-небудь бачив, оскільки хлопця знайшли вже в такому стані", - додали в спільноті.
В коментарях автори публікації уточнили, що постраждалий помер.
Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)
"А відомо, що це за хлопець? Можливо хто-небудь з друзів, або з родини знав куди він йшов, просто на нього напали чи може зустріч була з кимось визначеним, так було б легше шукати злочинця. Це жесть взагалі, реально страшно з дому виходити", - зазначили в коментарях.
Також один із користувачів мережі розповів, що молодого чоловіка збив автомобіль.
"Десь о першій годині там машину евакуювали поруч, і кров на асфальті була. Поліцейський мені сказав, що машина збила", - написав Василь Федоренко.
"З чого ви взяли, що "пробили" голову? Ви бачили момент травми? Судячи з травм, він, швидше, збитий автомобілем", - зазначив Юрій Форосенко.
Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)
До речі, у школі розповіли про учнів, які влаштували "бої без правил" в Херсонській області.
Школярки з Каховки, які влаштували публічні кулачні бої, раніше були подругами.
"Зараз в соціальних мережах йде якесь власне життя особливе. Це колишні подружки", - зазначила заступник директора Каховської школи №3 Ірина Липунова.
Шкільний психолог вважає, що подібні інциденти, як влаштували дівчата з восьмого і дев'ятого класу, сприймаються як героїзм.
"Це все у фільмах сприймається, як героїзм. Тому ця норма переноситься на власну норму поведінки. І це не сприймається, як щось виняткове. Для них це в нормі – себе захистити, а скоріше, себе показати", - розповіла шкільний психолог Вікторія Ткачук.