ua en ru

У Києві невідомий напав на авто посеред дороги

У Києві невідомий напав на авто посеред дороги Фото: Машина постраждалої (facebook.com/Тетяна Марчук)

Місцевих жителів попередили бути обережними

У Києві чоловік напав на авто посеред дороги. Перед цим він об'їхав машину і поставив свій транспорт спереду, щоб у потерпілої не було можливості рушити з місця. Про інцидент, який з нею стався, написала Тетяна Марчук на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/Тетяна Марчук

"Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту з швидкістю 40 км/ч. Готувалася до правого повороту. Ця особа обігнала мене справа (по лінії руху з обмеженням "тільки для автобусів і загально транспорту") на шаленій швидкості зайнявши мою смугу спереду мого авто на дистанції в 0,5 м. І різко загальмувала перед мною. Гальмівного шляху не було", - повідомила Марчук.

"Але, найцікавіше почалося потім. Цей чоловік намагався будь-якими методами мене виманювати з авто! Не піддавайтеся на ці провокації. Будьте за кермом завжди заблоковані. Я відразу викликала поліцію, швидку. У перерві між дзвінками вдалося знімати на відео (на жаль лише 30% цих жахів)", - розповіла жінка.

Чоловік намагався октрыть двері машини, ламав двірники на лобовому склі і зірвав задні номерні знаки.

"Потім вистрибнув на капот і бив кулаками по лобовому склу. Все це супроводжували лайкою і погрозами. Я не відкрила авто і, думаю, це змінило його плани. Звичайно, зафіксовано звернення мене як потерпілої у поліцію і до щастя є доказова база на відео. Будьте обережні!", - повідомила Марчкук.

При цьому на відео, які опублікувала жінка, чоловік підходить до її машині і каже, що він викликав поліцію.

У коментарях користувачі уточнили, що є інформація, згідно з якою жінка влаштувала аварійну ситуацію, підрізавши водія, і поїхала далі. З цієї причини він її і зупинив.

alt

Нагадаємо, у Києві на автомобіль впало дерево, залишивши його цілим.