ua en ru

В Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспорту

В Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспорту Фото: Автомобіль (pixabay.com)

Пасажири транспорту намагалися відкотити авто

У Києві біля метро "Лук'янівська" черговий "герой паркування" на BMW паралізував роботу громадського транспорту. У результаті спровокованого затору, не могли проїхати ні автобус, ні трамвай. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Олексій Кафтан.

"Цей мудак кинув свій тюнінгований BMW X6 №АА0210ЕС біля метро "Лук'янівська" в Києві, повністю перегородивши шлях автобуса і паралізувавши рух громадського транспорту. Відкотити машину пробували пасажири, але марно, що не дивно, враховуючи АКПП. Викликати поліцію намагалися, але на 102 весь час зайнято. Поширюйте, Не сумнівайтеся. Нація повинна знати своїх "героїв", - написав Кафтан на сторінці.

В Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспорту

Скріншот (facebook.com/oleksiy.kaftan)

В Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспортуВ Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспортуВ Києві черговий "герой паркування" паралізував рух транспортуФото: BMW паралізувало рух (facebook.com/oleksiy.kaftan)

Як раніше повідомлялося, в соціальній мережі шоковані поведінкою власника іномарки в Києві, який припаркував свій транспортний засіб навпроти входу одного столичного супермаркету, перегородивши нормальний вихід і вхід для відвідувачів магазину.