ru ua

У Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропом

У Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропом Фото: Прорив труби у Києві (facebook.com/Volodymyr Svirsky)

Таким комунальним НС розпочався опалювальний сезон в одному з мікрорайонів столиці

У Солом'янському районі Києва на Караваєвих дачах стався прорив труби, в результаті якого вулицю повністю залило фонтаном гарячої води. Фото з місця події опублікувало dtp.kiev.ua на своїй сторінці Facebook.

Також зазначається, що в результаті аварії в сусідніх будинках зникло опалення і гаряча вода. Через велику кількость води, люди не можуть перейти дорогу, а саму околицю заповнив пар.

У Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомСкріншот поста аккаунта (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Як видно з опублікованих фото, з під асфальту б'є "гейзер" гарячої води. Крім того, затопило окропом автомобілі, які були припарковані в епіцентрі прориву теплотраси.

У Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомУ Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомУ Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомУ Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомУ Києві відбувся масштабний прорив теплотраси: вулицю затопило окропомФото: Прорив труби у Києві facebook.com/dtp.kiev.ua

Нагадаємо, з'явилися моторошні кадри з місця смертельного ДТП в Києві.