ua en ru

У Києві пропала сестра загиблої в резонансному ДТП дівчини

У Києві пропала сестра загиблої в резонансному ДТП дівчини Фото: Ірина Ноздровська (facebook.com/Ирина Ноздровська)

Відомо, що жінка отримувала погрози

У Києві зникла Ірина Ноздровська, сестра загиблої в резонансному ДТП в селі Демидів, Київської області. Про це повідомив журналіст Володимир Тимофійчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Журналіст Володимир Тимофійчук стверджує, що Ірина Ноздровська останній раз виходила на зв'язок в п'ятницю, 29 грудня, близько 17.00. Ірина зателефонувала матері і повідомила, що знаходиться чи то на Петрівці, чи то в Петрівцях, в маршрутці і збирається їхати додому.

З тих пір про місцезнаходження Ірини Ноздровской нічого не відомо. Її телефон знаходиться поза зоною дії мережі.

Відомо, що Ірина Ноздровська активно займалася справою про загибель своєї сестри, яку збив водій-наркоман - син племінника судді.

Відео: Володимир Тимофійчук про зникнення Ірини Ноздровской (facebook.com/timofiychuk)

Аварія сталася 30 вересня 2015 року в селі Демидів Вишгородського району Київської області.

Житель села Демидів, Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, збив 26-річну Світлану Сапатинскую, свою односельчанку. Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.

Судові розгляди тяглися більше двох років і Обухівський суд засудив Россошанського до 7 років позбавлення волі, а нещодавно, 27 грудня, захист Россошанського трохи не добився звільнення злочинця по амністії в Апеляційному суді Київської області. Суд постановив повернути справу до суду першої інстанції і продовжив арешт Россошанскому на 60 діб.

Ірина Ноздровська вела справу своєї сестри в суді особисто і неодноразово повідомляла, що родичі та друзі Россошанського загрожували їй та її родині розправою. Ірина подавала в суд і є зареєстровані виробництва за цими погрозами.

Журналіст Володимир Тимофійчук вважає, що зникнення Ноздровской може бути пов'язано з погрозами.

Нагадаємо, на Львівщині мати побила доньку за поламану ручку і потрапила під суд.