Як у Києві пройшла акція на підтримку репресованих білоруських активістів: фоторепортаж

Понеділок 27 березня 2017 10:31
Як у Києві пройшла акція на підтримку репресованих білоруських активістів: фоторепортаж
Фото: Акція на підтримку білоруських активістів (РБК-Україна)

Київські активісти вимагають припинити репресії щодо учасників мирних зібрань в Білорусії

Біля посольства Республіки Білорусь у Києві пройшла акція на підтримку репресованих білоруських активістів. Учасники мітингу в столиці звернулися до представників ОБСЄ, з проханням перенести сесію парламентської асмблеи, кеоторая повинна відбутися в мінську в липні.

altФото: Акція проти переслідування білоруських активістів (РБК-Україна)

"Ми підтримуємо вимоги білоруських колег припинити переслідування учасників акції протесту. Ми звертаємося до ОБСЄ про перенесення сесії парламентської асамблеї, яка повинна відбутися в Мінську в липні", — повідомили учасники.

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt
 

Фото: Акція на підтримку білоруських активістів (РБК-Україна)

Протестувальники тримали в руках плакати з написами: "Живе Білорусь", "За нашу і вашу свободу", "Лукашенко – головний дармоїд", "Свобода - це право на протест", а також інші гасла.

altФото: Учасники акції в Києві (РБК-Україна)

Також серед протестуючих були представники міжнародної організації Amnesty International, яка привертає увагу до порушень прав людини і виступає за дотримання міжнародних стандартів. Крім цього, в її завдання входить мобілізація громадськості з метою чинення тиску на осіб, що порушують права людини.

altaltaltaltaltaltaltaltalt
 

Фото: Акція в поддержкубелорусских активістів (РБК-Україна)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся