ua en ru

У Києві прямо з дому викрали 2-річну дівчинку

У Києві прямо з дому викрали 2-річну дівчинку Фото: Емілі Ружицька (missingchildren.org.ua)

Поліція розшукує зниклу дитину

У Києві зникла дворічна дівчинка - Емілі Ружицька. Дитина зникла безвісти зі стін рідного з дому ще 27 жовтня. Про це повідомляє "Служба розшуку дітей".

Зазначається, що вкрасти дитину міг біологічний батько, проте поліція розшукує дитину як викрадену.

Всіх, кому стане відомо про місцезнаходження дівчинки, просять негайно повідомити правоохоронцям.

Варто відзначити, що це вже друге викрадення дитини в столиці за останній час. 20 жовтня у столиці з дитячого саду викрали 2-місячну дитину. За словами батька, він зайшов з дитиною в садок, щоб забрати старшу доньку, однак після повернення виявив порожню коляску.

Раніше повідомлялося, що стало відомо про долю затриманих після викрадення немовляти в Києві.

Правоохоронні органи прийняли рішення випустити на свободу співмешканця 20-річної Дарини Литовченко, яка викрала немовля з коляски, залишеної в дитячому саду в Києві.

Слідчі не знайшли доказів причетності до злочину Руслана, з яким проживає Дарина. Чоловік дав свідчення і був відпущений. Про підозру йому не оголошували. Злочинниця залишається єдиною фігуранткою зі статусом підозрюваного у справі про викрадення двомісячної дівчинки. Вона знаходиться підлогу цілодобовим домашнім арештом. У прокуратурі кажуть, що адвокат затриманої не оскаржував цей вердикт в апеляції.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба розповів історію дівчини, яка викрала немовля із дитячого садка в Києві.

"З офіційних джерел відомо, що коли Дар'ї було 3 роки, її маму позбавили материнських прав, а в 5 років мама померла і опіку оформила бабуся", -повідомив він.

За словами Кулеби, дівчина вчилася погано, була неслухняною, тому бабуся не витримала "складної дитини" і відправили в соціально-реабілітаційний центр, потім Дар'я потрапила в інтернат. Була там не довго – пішла вчитися в ПТУ. Уповноважений з прав дитини вважає, що статус "непотрібної дитини" яскраво позначився на її характері та поведінці.