ua en ru

У Києві п'яний чоловік погрожував своїм дітям ножем

У Києві п'яний чоловік погрожував своїм дітям ножем Фото: Чоловік бігав по квартирі з ножем (pixabay.com/niekverlaan)

Поліцейських на місце події викликала стурбована сусідка

У Києві п'яний чоловік бігав по квартирі з ножем, лякаючи своїх дітей. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/KyivOperativ

В співтоваристві відзначили, що за півроку до інциденту цей же чоловік викинув з вікна третього поверху всі речі дружини, а також плазмовий телевізор, мультиварку, постільна білизна, валіза, вазу з квітами. Через кілька днів подружжя помирилося.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/KyivOperativ

"Сьогодні (14 серпня) в п'ять ранку, прокидаюся від шуму нагорі: звуки ударів, жіночий лемент, дитячий вереск, чоловічий мат. Дзвінок в поліцію, приїхали через три хвилини разом зі "швидкою" - як виявилося, їх вже викликали мати і брат чоловіка, які переживали за життя жінки і дітей", - сказано в повідомленні.

alt

Фото: Чоловік викинув з вікна всі речі дружини (facebook.com/KyivOperativ)

"Дві години поліцейські вмовляли чоловіка відкрити двері і дати вивести дружину і дітей - при тому, що дружина кричала: "Допоможіть!" і "Не їдьте!". Мужик намагався бути в адекваті, заговорював поліцейським зуби, вимагав, щоб вони приїхали до нього з ордером, погрожував своїм адвокатом. У підсумку через дві години двері відкрив, з'ясувалося, що він п'яний бігав за дітьми з ножем, налякав їх до напівсмерті, старшій п'ятирічній доньці погано і треба в лікарню. Все сімейство, крім чоловіка, сіло в поліцейську машину і поїхало", - розповіла очевидиця подій.

Чоловік при цьому залишився в квартирі пити.

Раніше у Києві сталася різанина через сигарети.