ua en ru

У Києві "СБУшник" напав на стареньку, яка торгувала малиною

У Києві "СБУшник" напав на стареньку, яка торгувала малиною Фото: Чоловік знищив всі ягоди старенької (pixabay.com/ejaugsburg)

Чоловік заявив, що так він бореться зі стихійною торгівлею

Біля станції київського метро "Лук'янівська" чоловік напав на літню жінку, яка торгувала малиною. Невідомий представився працівником СБУ. Про інцидент на своїй сторінці Facebook розповів житель столиці Олександр Іванов.

"Давайте допоможемо "герою" стати знаменитим! Знайомтеся: Прокопенко Вадим Вікторович. Стверджує, що працює в СБУ. Прославився тим, що 7 серпня близько 8 години вечора біля станції метро "Лук'янівська" напав на літню жінку, яка торгувала малиною", - написав він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/Александр Іванов

"Нахабно, відкрито розніс ногами дві картонні коробки, з яких бабуся продавала ягоди. Кричав, що таким чином бореться зі стихійною торгівлею, і що ця бабуся з кількома склянками малини загрожує його безпеці. А він - такий весь з себе правильний громадський активіст", - додав Іванов.

За його словами, жінка привозить малину з Житомирської області, де їх сама ж і вирощує.

Після того, як чоловік влаштував беззаконня, підбігли перехожі і бійці ЗСУ.

"Щоб ви розуміли: я згоден, що стихійна торгівля біля метро - це погано. Але ногами розкидати товар беззахисної старенької, "борючись зі стихійною торгівлею", вдаючи з себе чорт зна кого - це повне скотство. Бабуся реально ридала, збираючи залишки товару", - розповів очевидець.

alt

Фото: Напав на бабусю "СБУшник" (facebook.com/Александр Іванов)

Люди на ринку розповіли, що чоловік уже не вперше влаштовує подібне. При цьому нападає саме на літніх жінок.

"Що характерно: ларьки і автолавки з шаурмою нашого героя чомусь не цікавлять (бо там молоді азіати з ножами), кавомашини - теж. Його профіль - бабусі. Ті, хто не зможе дати здачі. З поганого: ми доставили "героя-СБУшника" в поліцію метрополітену, але постраждала бабуся відмовилася писати заяву", - розповів Іванов, зазначивши, що жінка дуже сильно злякалася нападника.

Нагадаємо, у Києві старенька не може вийти з хати через несправний ліфт.