У Києві таксист "Уклону" вдарив матір з дитиною через 100 грн

STYLERLIFE        24.10.2016 - 10:08
Фото: Таксі (moygrad.kiev.ua)
Фото: Таксі (moygrad.kiev.ua)

У столиці таксист вдарив жінку з дитиною на руках через запізнення

Столичний таксист вдарив пасажирку з дитиною через 100 гривень.

Про це пише блогер Tety Ana на "Обозревателе".

Киянка пише, що викликала таксі через додаток "Уклон". Машина прибула буквально за п'ять хвилин після замовлення. Дівчина, одягнула дитину та спустилася до машини, яка чекала вже близько 10 хвилин.

"Сівши в машину, водій мені не сказав нічого, крім запитання про пункт призначення. Довго сперечався, де це, на карту в телефоні дивитися відмовився. По дорозі сигналив водієві на світлофорі, тому що він затримався на 2 секунди, тут же порушив правило, повернув не зі своєї смуги", – пише Тетяна.

"Під'їжджаючи до місця, заявив: "У вас буде 100 грн. без здачі?" Я перепитала. Сказав, що за простій. Я на мить уявила, яке таксі можна викликати за 100 грн. та відмовилася. Водій виправився, що 90 грн. Відкриваю додаток, там ті ж 78 грн.", - пише киянка.

"Відмовляюся платити 90, встигаю відкрити задні двері, поки він їх не заблокував, він спробував зробити це рукою, тоді я її відкриваю навстіж. Хапаю однорічну дитину, кидаю гроші та вискакую. В якийсь момент він мене б'є, але це вийшло не сильно. Більше напружило, що таксист вважав це можливим. Жінку з дитиною", - йдеться у блозі.

таксист, який вдарив жінкуФото: таксист, який вдарив жінку (obozrevatel.com)

Після звернення пасажирки в диспетчерську, ті пообіцяли поставити водія в чорний список на 5 днів.

"Сказали, що у них немає даних про 90 грн., у мене в додатку теж залишилося 78 грн. Якби був простий, то це відобразилося б в додатку", - зазначила дівчина.

До речі, білка стала винуватицею ДТП в Києві.

On Top