ua en ru

У Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відео

У Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відео Фото: Монумент на честь Хануки (facebook.com/KyivOperativ)

Невідомі облили пам'ятник кров'ю тварин

17 грудня у Києві невідомі вандали осквернили монумент на честь єврейського свята Ханука на Подолі. Про це повідомляє "Київ Оперативний" в Facebook. Зазначається, що це була кров тварин.

"Кров'ю осквернили монумент на честь Хануки на Подолі. Близько 19:00 невідомі особи облили монумент, присвячений Хануки (єврейське свято чуда, свято перемоги у війні між святістю і нечистотою) кров'ю, попередньо - кров тварин. По телефону рабин повідомив, що за кілька днів до цього, на монумент невідомі нанесли свастику. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Хуліганство"", - сказано в повідомленні.

У Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відео

У Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відеоУ Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відеоУ Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відеоУ Києві вандали осквернили кров'ю монумент на честь Хануки: фото та відеоФото: Вандали на Подолі (facebook.com/KyivOperativ)

Відео: Вандали на Подолі (YouTube/Київ Оперативний)

Нагадаємо, що Ханука — це єврейське свято свічок, які запалюють на честь дива, що відбулося при освяченні Храму після перемоги війська Ієгуди Маккавея над військами царя Антіоха в 164 році до нашої ери. Це свято починається 25-го числа єврейського місяця кислева і триває вісім днів.

Як раніше повідомлялося, в Одесі виявили "гніздо сепаратизму".