У Києві водій-хам не пустив в маршрутку інваліда

STYLERLIFE        14.09.2016 - 22:36
Фото: Маршрутник не відкрив двері інваліду (uinp.info)
Фото: Маршрутник не відкрив двері інваліду (uinp.info)

Пасажири були обурені такою поведінкою і вимагають покарати маршрутника

На зупинці "Авторинок" у Києві водій маршрутки №234, яка рухається по маршруту від бульвару Перова до станції метро "Петрівка", різко рушив з місця після того, як до дверей підійшов інвалід, повідомляє "Сьогодні".

"У маршрутці №234 (бул. Перова – станція метро "Петрівка") перебувало п'ять пасажирів. Чоловік на милицях підійшов до дверей і водій, мабуть, щоб не брати зайвого пільговика, різко рушив з місця. Ми ледь не впали у салоні. Інвалід тільки і встиг постукати милицею у двері. Ми кричали водієві, щоб він зупинився і впустив інваліда в салон, але водій ніяк не відреагував, прикинувшись глухим і німим", – скаржиться одна з пасажирок Лілія Чеснокова.

"Цей чоловік кавказької зовнішності просто безсердечний, так не можна поступати по відношенню до інваліда. Може, він отримав поранення у зоні бойових дій на Сході, або просто одержав травму на виробництві? Але хіба він в цьому винен? Навіщо до нього ставитися як до худоби? Номер водія цієї маршрутки АА 12-39", – каже киянка.

У КМДА також засудили такий вчинок водія-хама.

"Це негідний і негарний вчинок. Але у всьому потрібно розібратися. Ми звернемося до перевізника і зобов'яжемо його провести бесіду з хамовитим водієм. Щонайменше, його можна покарати суворою доганою і позбавити премії. У таких випадках, людям треба викликати поліцію. Або повідомляти в контактний центр мерії за телефоном 15-51. Ми обов'язково відреагуємо на це повідомлення", – повідомив начальник служби комунальних перевезень КМДА Сергій Савтырь.

Раніше у Києві дівчина на ходу випала з маршрутки. Потерпілу з численними травмами госпіталізували до лікарні.

On Top