ua en ru

У Києві водій маршрутки побив пасажира (відео)

У Києві водій маршрутки побив пасажира (відео) Фото: РБК-Україна

Постраждалий чоловік написав заяву в поліцію

У Києві водій маршрутки побив пасажира. Потерпілий вінничанин Юрій Кирилюк розповів про інцидент. Про це повідомляє "Вінниця. Info".

"Я сідав на кінцевій в маршрутку. Водій одразу кинувся в очі: каву пив, курив, голосно говорив. Потім почав приставати до молодої дівчини. Через таке зухвале залицяння вона навіть відмовилася сідати в маршрутку. Трохи проїхали, але водій продовжував вести себе неадекватно ", - розповів Кирилюк.

"Я викликав поліцію. І, між іншим, запитав у водія, чи адекватний він. У відповідь отримав, щоб я йшов з салону, якщо буду ще щось говорити, то отримаю битою по голові. Слово за слово, і водій перейшов до дії. Бита у нього лежала прямо у лобового скла", - зазначив він.

Потерпілий додав, що водій наносив удари битою на очах у перехожих та інших пасажирів маршрутки. Він також розбив телефон Юрія.

В мережі опубліковано відео, на якому видно, як водій бере биту і виходить з маршрутки.

Відео: Інцидент в маршрутці (YouTube / Arina Kantonistova)

Постраждалий чоловік написав заяву в поліцію. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Кирилюк чекає першого засідання суду.

"Переломів немає, але багато забоїв на лівій стороні. Крім цього, водій розбив мій телефон, коли спробував зняти на відео його машину з номерами. Вискочив з салону і накинувся на мене. Я відразу викликав поліцію. Написав заяву, зняв побої. Столичні копи порушили справу. Її вже передали до суду. Чекаю першого засідання", - розповів потерпілий.

Раніше повідомлялося, що під Києвом зупинили неадекватного водія.

Хайп таксі # 12 з чого потрібно почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)