ua en ru

У Києві закривають ресторан, в якому люди отруїлися суші

У Києві закривають ресторан, в якому люди отруїлися суші Фото: Суші (pixabay.com/ru/users/Free-Photos)

Роботу закладу призупинять на 10 днів

У Києві призупинять роботу відомого ресторану "Євразія". П'ятеро людей отруїлися суші саме в цьому закладі. Таке рішення ухвалило Головне управління Госпродпотребслужби в Києві. Про це повідомляє Uamarket.info.

Документ, згідно з яким заклад громадського харчування пропонують закрити на 10 днів, представникам ресторану передадуть 21 лютого.

У той же час фахівці Госпродпотребслужби мають намір звернутися до суду, щоб продовжити заборону на прийом відвідувачів на більш тривалий час. Про це у коментарі повідомив перший заступник начальника ГУ Госпродпотребслужбы в Києві Олександр Овчаренко.

Нагадаємо, що 20 лютого стало відомо про масове отруєння людей у столиці. П'ять людей стверджують, що замовляли роли "Філадельфія" в ресторані "Євразія" на проспекті Перемоги, 84в. У всіх цих людей діагностована гостра кишкова інфекція

Госпродпотребслужба вже передала на експертизу взяті в цьому закладі проби ролів, риби, курки, майонезу і води. Додатково проводиться обстеження персоналу. Результати дослідження, за інформацією служби, стануть відомі через 2-3 дні і дозволять більш точно визначити причину отруєння.

За словами Олександра Овчаренка, в київських ресторанах мережі "Євразія" за останні 9 місяців зафіксовано 3 випадки масових отруєнь.

Як раніше писав Styler, у Києві п'ятеро людей отруїлися ресторанними суші.