ua en ru

У Києві після скарг жителів почали прибирати водойму від сміття

У Києві після скарг жителів почали прибирати водойму від сміття Фото: Совські ставки (facebook.com/ivanna.kobernik)

Місцева влада зобов'язала компанію, яка вивозила сміття до Совських ставків, його прибрати

У Києві Совські ставки у Солом'янському районі засипали різноманітними рештками будматеріалів. Тепер їх частково очистили після скарги місцевих жителів. Про це повідомляє "112".

Місцеві жителі були незадоволені тим, що до берегової лінії масово почали звозити будівельне сміття. Після звернення до районної влади з'ясувалося, що компанія, яка займається цим, не отримувала відповідний дозвіл.

"Совські ставки у Солом'янському районі опинилися в центрі скандалу, тому що сюди великими автомобілями почали звозити будівельне сміття. Місцеві жителі відразу відреагували, спробували зупинити авто самостійно. Спочатку цікавилися, чи є відповідна документація, водії відповіли, що дозвіл є, його нібито видала держадміністрація району. Там місцеві влади зазначили, що ніяких дозволів не надавали. Берегова лінія 600 м була обсипана сміттям, купи досягали 3 м, деякі шматки залишків старої будівлі знаходилися поблизу води. Райдержадміністрація, місцеві жителі, балансоутримувач КП "Плесо" кажуть, що жодних дозволів на будь-які роботи тут не давали", - передає видання.

У Києві після скарг жителів почали прибирати водойму від сміттяФото: Совські ставки (112 Україна)

Повідомляється, що компанія, яка вивозила сміття до Совських ставків, поступово почала його прибирати.Місцеві власті зобов'язали її терміном на два тижні все прибрати.

У Києві після скарг жителів почали прибирати водойму від сміття

Фото: Совські ставки (112 Україна)

Раніше повідомлялося, що Совські ставки у Солом'янському районі перетворили на звалище.

Нагадаємо, що у Києві біля станції метро "Академмістечко" гори сміття, дуже смердить і бігають щури.

Також повідомлялося про те, що у Києві мешканці Березняків викидають з вікон недоїдки від продуктів.