ru ua

У Києві жінка за один день намагалася повіситися та вистрибнути з 11-го поверху

У Києві жінка за один день намагалася повіситися та вистрибнути з 11-го поверху Фото: Жінка двічі намагалася покінчити життя самогубством (unsplash.com/Kaan Oruç)

32-річна жінка за один день зробила дві невдалі спроби суїциду

В Оболонському районі Києва врятували від самогубства 32-річну уродженку Луганської області. Жінка намагалась вистрибнути з 11-го поверху новобудови. Перехожий, побачивши, що відбувається, викликав поліцію. Завдяки співробітникам правоохоронних органів і кондиціонеру, за який вона зачепилася, намагаючись кинутися вниз, жінці вдалося вижити.

"Від перехожого надійшло повідомлення про те, що на 11-му поверсі будинку на кондиціонері, встановленому зовні балкона, сидить жінка. За вказаною адресою терміново прибули патрульні та слідчо-оперативна група, правоохоронці виламали двері в квартиру та потрапили всередину. Під час огляду приміщення з'ясували, що жінка вже здійснила одну спробу самогубства: на люстрі висів шарф, а під нею стояв стілець", – повідомили в ГУ НП Києва.

Жінка весь цей час перебувала на блоці охолодження кондиціонера. На прохання поліцейських не робити дурниць не реагувала. Більш того, вона була в стані алкогольного сп'яніння. Один з поліцейських схопив і затягнув її всередину балкона. Пояснити причину спроб суїциду 32-річна мешканка столиці не змогла. Зараз з нею працюють медики та психологи.

Відео: Поліція врятувала жінку від самогубства (facebook.com/pg/Відділ-комунікації-поліції-Києва)

До речі, у Вінницькій області 10-річний школяр покінчив життя самогубством.