ua en ru

У Києві жорстоко побили ветерана АТО (відео)

У Києві жорстоко побили ветерана АТО (відео) Фото: Дмитро Резніченко (Facebook/Дмитро Резніченко)

Офіс організації розгромили і винесли звідти техніку

У Києві жорстоко побили ветерана АТО Дмитра Резніченка. Про це він сам повідомив на своїй Facebook-сторінці в онлайн-трансляції. Він також назвав людей, хто це зробив.

"У нашій організації повинна була початися публічна зустріч, але буквально за 20 хвилин, поки тут нікого не було, увірвалися Євген Карась, Володимир Загазей в масці, він же "Вій" та інші з організації C14, поки я був тут сам. Ось бачите, набили мені пику. Рознесли нам трошки наш чудовий офіс, камери вкрали", - розповів він.

Наголошується, що нападники винесли техніку з офісу.

Відео: Дмитро Резніченко (Facebook)

Нагадаємо, Дмитро Резніченко народився в кривому Розі в 1982 році. У 2006 році переїхав до Києва, де став активістом громадських рухів. У 2008 році перебував у лавах партії "Братство", пізніше вийшов з неї, звинувативши керівництво партії у брудних відношенні до своїх членів. Згодом став активістом молодіжного націоналістичного угруповання "С14".

З початком московської інтервенції навесні 2014 пішов добровольцем на фронт, записавшись в добровольчий батальйон "Донбас" (Національна гвардія). Брав участь у визволенні міст Попасна та Мар'їнка, в декількох штурмах окупованого Первомайська, Донецька та Іловайська. В боях за Іловайськ отримав поранення, був вивезений в госпіталь.

До речі, волонтер просить допомогти прибулим важкопораненим АТОшникам.