ua en ru

У Києві гицель на очах у дітей бив собаку

У Києві гицель на очах у дітей бив собаку Фото: У Києві гицель побив маленьку собаку (facebook.com/valerie.kondruk)

Інцидент стався на Харківському шосе

У Дарницькому районі Києва гицель на очах у перехожих і дітей бив маленьку собаку. Про це розповіла мешканка столиці Валерія Кондрук, опублікувавши на своїй сторінці в Facebook відео події.

За словами жінки, вона разом з подругою і її молодшою сестрою їздила по справах на Харківське шосе у суботу, 20 травня.

Коли вони стояли на вулиці, до компанії підбігла маленька собачка, що нагадує зовні шпіца. Тварина виглядала доглянутою, тому подруги кинулися шукати по окрузі господаря.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/valerie.kondruk

"Впродовж години ми обходили всю округу, питаючи людей, чи не їхня це собака, але безрезультатно. І раптом біля стадіону хтось починає кликати пса по імені, собака відразу підтискає вуха, ховається за нас і починається тремтіти від страху", - написала Валерія.

"Далі ми спостерігаємо таку картину: високий качок, в татуюваннях і з палицею в руці наближається до нас, хапає пса за шкірку, починає бити і тягти геть. Звісно, я починаю бігти за ним і кричати, щоб він залишив його в спокої, інакше я подзвоню в товариство захисту тварин. На ходу включаю камеру, поки він ображає мене матом, розумію, що людина явно неадекватна, можливо, "під чимось ", - додала жінка.

Опубліковано Valerie Kondruk 22 травня 2017 р.

Відео: Гицель б'є собаку (facebook.com/valerie.kondruk)

За словами Валерії, навколо були люди, які байдуже спостерігали за тим, що відбувається. Реагували тільки діти, які почали плакати і просити шкуродера припинити знущатися над собакою.

"В останній момент на відео він у сказі розвертається і б'є мене палицею по руці. Тут вже я не стримуюся, біжу за ним з криками. У підсумку: він ударив мене в груди, по обличчю і намагався викрутити руку, щоб розламати телефон надвоє, щоб відео нікуди не потрапило", - розповіла Валерія.

alt

Фото: Гицель, який знущався над собакою (facebook.com/valerie.kondruk)

"У мене серце розривається за цього пса і що, можливо, цей тип його взагалі десь вкрав. Очі у нього були абсолютно божевільні, порожні, неначе він зовсім не розуміє, що робить. Така нелюдина може побити не тільки собаку", - написала жінка.

Валерія просить небайдужих допомогти знайти шкуродера.

Нагадаємо, у Києві невідомі жорстоко вбили павлина.