ru ua

Під Києвом депутат побив школяра-активіста

Під Києвом депутат побив школяра-активіста Скріншот з відео (YouTube/Гатне Інфо)

Паламарчук і його соратники обіцяли "знести голову" юному блогеру

В селі Гатне Київської області депутат від БПП Олександр Паламарчук побив школяра-активіста через пости в Facebook. Відповідне відео з'явилося на YouTube-каналі "Гатне Інфо".

Подія відбулася під час засідання сесії Гатненської сільської ради.

Як пише "Громада Київщини", 16-річний школяр Сергій Чагаров активно висвітлює корупційні схеми розподілу землі в селі Гатне, за що регулярно отримує погрози з боку чиновників. А на останньому засіданні сесії ради депутат Києво-Святошинського району Олександр Паламарчук застосував до підлітка чинності.

Як видно на відео, політик підійшов до блогера, взяв його за вухо і почав погрожувати.

Постійно стискаючи своєю рукою шию підлітка, депутат розповідає про те, що хлопчика "будуть бити" через його публікації. При цьому Паламарчук називає Сергія "чмом прищавим", а соратники депутата обіцяють "знести голову" блогеру.

Відео: Депутат райради Паламарчук загрожує школяру (YouTube/Гатне Інфо)

Після скандального засідання потерпілий від рук Паламарчука Сергій Чагаров викликав поліцію, але "копи" відмовилися брати у нього заяву... оскільки він неповнолітній.

До речі, Чагарову через його журналістську діяльність загрожують уже не вперше. Місцеві та районні депутати неодноразово приїжджали до школи брати дані про всі відвідування уроків школярем, а один з членів виконавчого комітету Гатненської сільради, ім'я якого Чагаров не оприлюднює, погрожував юному блогеру колонією і назвав його "Гонгадзе на рівні села".

Під Києвом депутат побив школяра-активіста

Фото: Листування (kv.hromady.com.ua)

Раніше під Радою активісти закидали яйцями нардепа.