ua en ru

У Київській області отруїли собаку, яку обожнював увесь двір

У Київській області отруїли собаку, яку обожнював увесь двір Фото: Собака (unsplash.com/gusto)

Поліція не охоче береться за справу про отруєння тварин

В місті Ірпінь Київської області догхантери отруїли бездомну собаку, яку обожнював увесь двір. Про цей жахливий випадок пише волонтер Ірина Мурга на своїй сторінці в Facebook.

Пса підгодовували місцеві жителі, він був абсолютно спокійним, і ніколи не виявляв агресії. Волонтери виявили собаку вже мертвою, тварина померла в муках.

"Отруєння тварин в центрі! Поліція влаштовує допит з натяком "що нам там робити". У мене шок! Летіла, не встигла... Побачила хлопчика з центру і серце розірвалося. Я чекаю наряд поліції. Чекаю і розумію що ця тварюка вбила саме чисте і наївне створіння...", - написала волонтер.

alt

Скріншот поста акаунту facebook.com/Ірина Мурга

Випадки отруєння тварин останнім часом зачастили в Ірпені. Повідомляється, що поліція не охоче береться шукати вбивцю тварини.

Місцеві дивуються від того, як можна було отруїти такого доброго пса.

"Сил немає слів..особливо коли знаєш його, коли годував і видил ці очі. Ненавиджу...", "Виродки зупиніться нарешті, скільки можна, страшно вийти з собакою, невже немає управи?", "Я в жаху! Ком в горлі! Самі щодня виходимо в центр годувати їх! І ось одного немає! Він же такий добряк! Як міг комусь заважати?" - пишуть в мережі.

Нагадаємо, у Київській області нелюди до смерті побили тримісячне цуценя.