ua en ru

У Київській області сім'я тримала 16 років жінку в рабстві і знущалася над нею

У Київській області сім'я тримала 16 років жінку в рабстві і знущалася над нею Олена Ширякина (Скріншот з YouTube)

52-річна ув'язнена Олена працювала перекладачкою в посольстві Німеччини

у Київській області В селі Черевки люди виявили заплакану жінку, яку її друзі тримали в полоні 16 років. У 2000-х роках Олену Ширякину обманом заманили на дачу в селі і після цього під загрозою розправи і психологічним тиском не випускали на свободу. Про це повідомляє "Згурівська правда".

Мешканці села Черевки звернулися за допомогою до голови сільради. За словами ув'язненої, вона працювала перекладачкою у посольстві Німеччини, а її друзі обіцяли їй знайти роботу закордоном, але спочатку вивезли на дачу.

Фактично потерпіла за її словами була позбавлена волі і перебувала під повним психологічним контролем господині. Такого ефекту остання досягла з допомогою тотального залякування, цькування та різних психологічних прийомів. Зокрема, змусила повірити у вигадану історію про те, що її розшукує поліція за масову загибель людей через обвалу будівлі у центрі столиці, Злодійка навіть вигадала і нав'язала Олені те, що у неї важке онкологічне захворювання, а її долею займається невідомий екстрасенс, який через господиню вказує, що і як треба робити для зцілення.

Жінку періодично били за те, що вона з'їла полуницю або корм для котів. Зараз Олену госпіталізували, але її мучителі постійно намагаються забрати її.

Про кричущий випадок повідомили в поліцію, але поки що проти людей, які мучили киянку, не зробили никаих заходів.

Зараз жінка шукає своїх рідних, з якими втратила зв'язок багато років тому: сина Ширякина Дмитра Олександровича (1999 р. н.) і брата Оболенцева Олега Георгійовича (1956 р.).

Нагадаємо, у Рівненській області зникла пенсіонерка.