ua ru

Цвинтар згаслих зірок: одеські коміки висміяли російське громадянство Стівена Сігала

Цвинтар згаслих зірок: одеські коміки висміяли російське громадянство Стівена Сігала Фото: Стівен Сігал (the-steppe.com)

Росія втратила понад 300 тисяч населення, які виїхали з країни, аби отримати взамін парочку пенсіонерів

Одеський колектив "Зле-ТВ" прокоментував в новому ролику отримання російського громадянства американським актором Стівеном Сігалом. Відео під назвою "Росія – кладовище згаслих зірок" опубліковано в YouTube.

"Пошарпані, несвіжі пенсіонери, що підсіли на наркотики, з'їжджаються в Росію, тікаючи від податків і боргів. А між тим в 2015 році з Росії в США виявили бажання виїхати 265 тисяч громадян. В Європі в 2015 році отримали посвідку на проживання 75 тисяч громадян РФ. Що ж, втратити понад 300 тисяч населення, але отримати декілька пенсіонерів натомість – це, навіть не знаю, як назвати", – повідомив автор відео.

В описі до ролика "Злий Одесит" перерахував "зірок", які раніше отримали російське громадянство – Жерар Депардьє, Рой Джонс, Джеф "Сніговик" Монсон.

Нагадаємо, американський актор Стівен Сігал отримав російське громадянство на цьому тижні. Указ про це підписав президент Росії Володимир Путін.