ua en ru

"Клоун і дівчинка": Добкін і Найєм влаштували скандал в прямому ефірі

"Клоун і дівчинка": Добкін і Найєм влаштували скандал в прямому ефірі Колаж РБК-Україна

Найєм назвав екс-регіоналів "повіями", а Добкіна - "клоуном"

Під час прямого ефіру на телеканалі NewsOne гаряча дискусія двох народних депутатів - членів фракції БПП Мустафи Найєма і вийшов з Оппоблока Михайла Добкіна переросла у взаємні особисті образи.

за Причиною суперечки між парламентаріями стали розбіжності при обговоренні дій опозиції у Верховній Раді.

Найєм критикував дії екс-регіоналів, а також співпраця Оппоблока по деяких законопроектах з партією БПП. Мустафа назвав екс-членів Партії регіонів, які потрапили в парламент у складі нових політичних сил, "повіями", а Добкіна - "клоуном"

"Я хочу передати цій дівчинці, що не голосував за бюджет, ні за закон про вибори, ні за все те, що виходить з її напомаженного рота", - звернувся в свою чергу Добкін до Найєму.

Скандальний екс-регіонал додав, що вважає Найєма "гордовитим, дурним і грубим", як і більшість членів БПП.

Відео: Жорстка полеміка Найєма і Добкіна (youtube.com/NewsOne)

Це вже не перша сварка між цими депутатами. Раніше Добкін поскандалив з Найємом в прямому ефірі на телеканалі ZIK. У програмі обговорювався законопроект про реінтеграції Донбасу, який Добкін назвав "гидотою, яку запропонували Найєм і його колеги".

Найєм вказав на те, що Добкін веде себе бескультурно, оскільки перейшов з ним на "ти".

Мустафа Найєм влаштував перепалку з суддею Верховного Суду за права жителів Донбасу приймати участь у виборах.

зокрема, парламентарій заявив, що виступає за вибіркове надання права голосу на місцевих виборах переселенцям, бо серед них є чимало прихильників сепаратистів. У відповідь нардепу суддя заперечив, що громадян не можна позбавляти права голосу, і неважливо, що ті особи мали якісь свої погляди.