ru ua

"Книжкові магазини необхідні": письменник висловився про рівень культури в Україні

"Книжкові магазини необхідні": письменник висловився про рівень культури в Україні Фото: Сергій Жадан (РБК-Україна)

За словами письменника, українці активно розвиваються

Відомий український письменник Сергій Жадан вважає, що книжкові магазини в країні потрібні не менше, ніж незалежні суди. Про це він повідомив у своїй авторській колонці на DW.

"Культура є такою ж важливою і невід'ємною складовою незалежності, як енергоносії або Збройні Сили. І підтримувати її, культуру, бажано не після того, як сформується дієва Українська армія або реформується українська судова система - краще зайнятися цим прямо зараз, не відкладаючи на потім. Оскільки, як показує досвід, все це діє тільки разом, окремо один від одного ці складові чомусь не працюють ", - написав Жадан.

Книжкові магазини необхідні для становлення культури в країні.

"Тому книжкові магазини Україні потрібні не менше, ніж незалежні суди. Можливо, навіть більше. Думаю, за якимось подібним міркувань українці сьогодні і виходять, підтримуючи нові фільми (які почали зніматися), або заповнюючи зали на концертах молодих вітчизняних зірок (які останнім часом дійсно почали з'являтися у великих кількостях). І ось цей процес, припускаю, нікуди серйозний і необратимее вплив на нас", - написав Жадан.

Письменник нагадав про нещодавно опубліковані книжкові і музичні рейтинги президента за минулий рік, які, за його словами, "обеззброюють" і свідчать про позитивні тенденції розвитку культури в Україні.

Читайте також відомий письменник розповів про життя в "сірій зоні".