ua en ru

До Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна в Києві відбувся зірковий показ (фото)

До Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна в Києві відбувся зірковий показ (фото) Зоряний показ до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

До Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна організували перформанс за участю дітей з синдромом та українських зірок

До Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна 21 березня в Києві відбувся зірковий показ мод. В рамках Junior Fashion Week (тижня дитячої моди) на сцену вийшли діти з синдромом та зіркові учасники.

"Сонячні діти", », як називають людей з синдромом Дауна за їх доброзичливість, відкритість і наївність, не відстають в інтелектуальному розвитку в загальному сенсі. У них, як і у всіх дітей, є свої слабкі і сильні сторони. І вони точно обдаровані не менше, ніж звичайні діти, але для цих дітей дуже важлива соціалізація - вона сприяє їх адаптації в суспільстві. Чим більше такі діти спілкуються зі звичайними однолітками, тим менш помітно їх відставання, краще психічний і фізичний розвиток.

Підтримати дітей в показі погодилися українські зірки, серед яких музикант Роман Бахарєв (Bahroma), прима-балерина Національної опери України Христина Шишпор, телеведучі Надія Матвєєва, Ольга Фреймут, Генадій Попенко, Григорій Решетник, Тимур Мірошниченко, Марися Горобець, Марія Орлова, актори серіалу "Школа" Андрій Бойко і Марія Кондратенко, дизайнерка Олена Бурба.

"Ми хотіли показати, що незважаючи на поширену в суспільстві думку про нездатність дітей з синдромом до класичного навчання, вони можуть освоїти не тільки навички догляду за собою, а й більш складні дії, включаючи участь в модних показах і виході на подіум", - розповіла засновник Junior Fashion Week Наталія Коваленко.

Зоряний показ до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

Нагадаємо, що Всесвітній день людей з синдромом Дауна відзначають у всьому світі з 2006 року. Дата 21 березня вибрана не випадково - це символічне позначення самого синдрому Дауна, причиною якого є трисомія однієї з хромосом: у людини, яка страждає цим захворюванням, 21-а хромосома існує в трьох копіях.

Раніше ми писали про те, що дівчина з синдромом Дауна стала обличчям косметичної марки.