ua en ru

Колгосп з килимами: москвич розповів про відпочинок в окупованій Ялті

Колгосп з килимами: москвич розповів про відпочинок в окупованій Ялті Фото: Наріман Намазів (vk.com/abunyasha)

"Жадібність губить людей. Люди один раз злітають сюди, а потім заб'ють болт - і далі будуть Наташі до Ахмедам в Туреччину літати, а Івани до членодевкам в Таїланд"

Росіяни були шоковані відпочинком в окупованому РФ кримській Ялті.

Розповідь про поїздку на півострів написав на своїй сторінці у ВКонтакте москвич Наріман Намазів.

"Чому Крим? Мені необхідно було вирватися з задушливого пут Москви, але оскільки вся ця екзотика у вигляді Південних Америк і Японий вже втомила за стільки років, захотілося куди-то в більш звичне місце. Відразу скажу, більш ніж виправдало очікування. Спочатку я думав про Сочі, але вирішив, що там буде дорогувато для мене, так і не дуже в тренді, а от про багатостраждальний Криму я стільки начитався, що вирішив: треба побачити своїми очима, топтати землю своїми ногами і переконатися, де "зрада", а де "перемога". І, якщо чесно, краще б поїхав у Сочі", - почав свою розповідь однокласник відомого російського блогера і фотографа Іллі Варламова.

Сподобалося в поїздці в окупований Крим Намазову не багато: види, історичні місця і відчуття "вдома".

"Що мені сподобалося: неймовірний вид на Ялту з балкона "Інтуриста"... Цей вид нітрохи не поступається іншим пейзажам, які я бачив у горах Перу або Японії, на островах Філіппін або із даху хмарочоса в Сінгапурі. Якщо, звичайно, не звертати уваги на такі деталі, як забудова серед всієї цієї краси різними всратыми бетонними коробками - як прищі на обличчі дуже і дуже гарної дівчини", - написав блогер.

За його словами, в Криму "відчуваєш себе як вдома".

"Без політики. Я під цим розумію цілий комплекс відчуттів. По-перше, не треба проходити ніякі паспортні контролі, митниці, але це не головне. Головне, що ти прилітаєш сюди і скрізь такі ж люди, що говорять на тій же мові, пишуть на тому ж мовою і з таким же менталітетом, як у тебе. Відчуття, ніби приїхав в сусідню невелику мухосрань, але з пляжем і морем. Приблизно на цьому плюси закінчуються", - розповів Намазів.

А от мінусів, за словами російського туриста, "реально багато".

"Ціни - я е*ал. Ні, ну серйозно, чек на три тисячі за пожерти на двох? Без алкоголю, без м'яса. Ціни на не дуже-то й цікаві екскурсії - теж високі. Від півтора тисяч за людину і вище. Ціни на готелі та житло "люкс" рівня бабкіної хати з килимами на стінах теж не дуже радують. Готують жерти тут вкрай погано, на рівні забігайлівок у Ашота і шашличних Баку. Пляжі - страшніше тільки моя колишня, з якої позбувся невинності. Ні, ну добре, у гальці теж є якісь свої плюси, хвилерізи теж там для чогось потрібні, але х*ле вони іржаві? За рік не могли підфарбувати? Якісь бетонні плити, застигла будівництво, руїни з бетону і арматури, бруднувате море, плаваючі кораблі в метрах від купальників. Якісь пакети, що дрейфують у воді, водорості, тіна... До міста, куди йти 15 хвилин, таксисти вимагають по 300 рублів. Що?! Сам місто з-за великої кількості різних будівель і дизайну а ля дев'яності-нульові, изрисованный кривими графіті, з безліччю сірого го*виглядає так, ніби я повернувся в минуле з убогими атракціонами, приголомшуючий рекламою по всій пристані і нудьгуючими "закликальниками". Мабуть, крім засранной пристані з видом на іржаві кораблі і невеликий алеї у самій Ялті подивитися і не на що. Залишається дивитися на гори, на небо і за обрій моря", - описав свої відчуття москвич.

За його словами, більшість туристів більше не повернуться в Крим із-за дорожнечі і відсутність сервісу.

"Так плювати на всратость, плювати на цей колгосп з килимами, навіть шаурму цю несмачну готовий зжерти, і кілька разів у рік. Але не можна за ціни рівня тижневих Карибів або п'ятизіркового готелю в Туреччині так на*бувати людей. Просто не можна. Жадібність губить людей. Люди один раз злітають сюди, а потім - заб'ють болт і далі будуть Наташі до Ахмедам в Туреччину літати, а Івани до членодевкам в Таїланд", - резюмував блогер.

До речі, самі кримчани продовжують вірити, що в цьому році курортний сезон буде трохи краще, ніж у минулому.