Кількість українських користувачів Facebook зросла до 10 млн

Кількість українських користувачів Facebook зросла до 10 млн
Фото: Facebook (unsplash.com/William Iven)

У Facebook зареєструвалися 10 млн українських користувачів

Український сегмент Facebook виріс до 10 мільйонів акаунтів. Таким чином, соцмережа, внаслідок блокувань російських соціальних мереж "ВКонтакте" і "Однокласники", які довгий час були в топі популярних сайтів українського сегменту інтернету, зайняла провідну позицію.

Одним з перших про знакову цифру написав Микита Коваленко, альфа діджитал бутіка Yellow Fox. Ще в травні, за його словами, цей показник у рекламному кабінеті оцінювався в 7,4 млн.

"Вчора аудиторія Facebook догнала такий популярний ресурс як "Приват24". Плюс: тепер нас більше в найглобальнішій соцмережі, зловити тут можна дуже багато цільової аудиторії. Мінус: вже відзначаю зростання рекламних активностей по всіх галузях, а це зазвичай призводить до того, що реклама втрачає свою ефективність. Ми вже почали пропонувати альтернативні варіанти просування для клієнтів, наприклад, роботу з лідерами думок і посилення ситуативного контенту", - пояснив Коваленко.

Дані про кількість користувачів підтверджують в Factum Group Ukraine, передає ain.ua.

За словами Івана Дубинського, СЕО дослідницької компанії, яка готує звіти з популярних сайтів українського сегменту інтернету для ІнАУ, в травні цього року 9 546 069 українців відвідало стартову сторінку найпопулярнішою в світі соціальної мережі, при цьому 8 797 750 українців відвідало сторінки профілю.

У компанії TNS KANTAR зазначили, що найбільше Facebook приростає на сході, через від початку нижчі показники. Найшвидше реагують на нововведення користувачі у віці 14-20 років, вони і дають найбільший приріст аудиторії соцмережі.

Кількість українських користувачів Facebook зросла до 10 млн

Скріншот поста акаунта facebook.com/nikovalenk

Нагадаємо, "ВКонтакте" закрив офіс в Києві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся