ua en ru

Дзвіницю Святої Софії в Києві перетворили на екран вражаючого шоу (відео)

Дзвіницю Святої Софії в Києві перетворили на екран вражаючого шоу (відео) Фото: Шоу на Софійській площі (УНІАН)

Незвичайне шоу створило ілюзію житлового будинку у дзвіниці

У п'ятницю, 22 грудня, на Софійській площі у Києві відбулося унікальне шоу, присвячене завершенню року Японії в Україні. Про це повідомляє "ТСН".

Організатори заходу в честь завершення року Японії в Україні, подарували мешканцям і гостям столиці вражаюче 3D - шоу.

Для світлового перфомансу, присвяченому закінченню 2017 року, який був роком українсько-японської дружби, використовували дзвіницю Святої Софії.

Незвичайне зображення спроектували на дзвіницю собору, яка стала екраном. Кожні 20 хвилин організатори запускали 5-хвилинні ролики з різними зображеннями.

Зображення починало рухатися і змінюватися, а у вікнах дзвіниці з'являлися самураї і козаки.

Всю висоту споруди висвітлювали різні відео з різноманітними персонажами. Глядачі змогли побачити трембіти, японськіх гейш, борців сумо, воїнів АТО і багато іншого.

Для музичного супроводу неймовірного шоу вибрали мікс з японських військових маршів і українського "Щедрика", що робило шоу ще більш незвичайним.

Глядачі, яким пощастило побачити незвичайне шоу, повідомили, що проекція відео справила враження житлового будинку.

"Будинок ніби сам рухався – жив", - поділилися своїм враженням кияни.

Відео: Шоу на Софійській площі (tsn.ua)

До речі, ми писали про те, як цікаво провести три вихідних в Києві.

23-25 грудня – три офіційних вихідних. Один з них точно варто провести в "Зимова Країна на ВДНГ" – величезному парку новорічних розваг.

Тут можна покататися на величезному ковзанці під відкритим небом (1600 кв. м.) і вдень, і на нічний вечірці Zima v Leto, спуститися з тюбінгових гірок, загадати бажання на коліні у Діда Мороза, подивитися чудове 3D-шоу "Вартові Мрій" або подружитися з цим трансформером – Bumblebee.

І, що важливо – розваги собі по смаку тут можуть знайти абсолютно все: молоді батьки з маленькими дітками, школярі, студенти, бабусі і дідусі.