ua en ru

"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста

"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста Фото: Воронеж (varlamov.ru)

Люди не знають, коли їх переселять в нормальне житло

Російський блогер Ілля Варламов побував у місті Воронежі. Він представив суворий відеорепортаж, в якому показані неблагополучні райони міста. На знімках можна побачити абсолютно непридатне для життя житло, яке знаходиться в аварійному стані. Фотозвіт Варламов опублікував у своєму ЖЖ.

"Ви чекали стільки років, але все коли-небудь збувається! Сьогодні я починаю розповідь про поганий Воронеж. Причому не просто про поганий Воронеж, але про найжахливіші і антилюдські місця у місті. Не дуже зрозуміло, як там живуть люди, але це об'єктивна реальність", - написав він.

"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського містаФото: Воронеж (varlamov.ru)

На фотографіях зображений будинок, який був побудований в 1948 році і тепер доживає останні дні. Він знаходиться за адресою провулок Слави, 14.

"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського містаФото: Умивальник в будинку (varlamov.ru)

"Доля мешканців будинку №14 у провулку Слави тепер в руках забудовника, і він буде тягнути з їх розселенням стільки, скільки йому буде зручно. Місцеві жителі – 10 сімей – два роки тому вирішили судитися з владою, вимагаючи переселити їх нарешті, і обласний суд навіть став на їхній бік", - пише блогер.

"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського містаФото: Будинок знаходиться в аварійному стані (varlamov.ru)

"Мешканці збираються подарувати меру Воронежа Олександру Гусєву іграшкового Ждуна, щоб він про них згадав. Після мого поста почалось якесь ворушіння. На ситуацію навколо будинку звернув увагу Слідчий комітет, до людей навіть прислали когось закрити дірки в стелі. Але ситуація залишається невизначеною. Коли людей переселять в пристойне житло, невідомо", - резюмував блогер.


"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста"Комунальне пекло": в мережі показали страшні фото російського міста

Фото: Комунальне пекло (varlamov.ru)

Як раніше повідомлялося, у мережі зняли на відео російських комунальників, фарбувальних сніг у білий колір.