ua en ru

В'ятрович розповів, що об'єднує "русский мир" з ідеологією нацизму

В'ятрович розповів, що об'єднує "русский мир" з ідеологією нацизму Фото: Володимир В'ятрович (РБК-Україна)

Глава УІНП відреагувавши на заяву російського пропагандиста

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович розповів, яка різниця між ідеологіями нацизму, комунізму і "русского мира". Про це передає "Обозреватель".

В'ятрович вважає, що нацизм, комунізм та "русский мир" можна поставити в один ряд як ідеології, в яких немає місця для України і для українців.

"І нацизм, і комунізм, і "русский мир" - це три ідеологічні системи, які не бачать в цьому світі місця для України і для українців. В цьому контексті ми можемо ставити їх в один ряд. Всі три ідеології абсолютно агресивні, абсолютно антиукраїнські. Вони дуже різні, але з точки зору збереження України як національної і демократичної держави вони фактично єдині", - заявив він.

Голова УІНП також відреагував на заяву члена КПРФ Юрія Афоніна про те, що весь економічний потенціал України був створений за часів Радянського Союзу.

"Економічний потенціал України створений у радянський час, але кров'ю українців і за рахунок життів мільйонів українців. Так звана індустріалізація, про яку так люблять говорити прихильники радянської влади, фактично стала можливою тільки за рахунок знищення мільйонів українських селян під час Голодомору", - розповів історик.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на Донбасі.