ru ua

Кір в Україні: в Одесі озвучили рішення для нещеплених школярів

Кір в Україні: в Одесі озвучили рішення для нещеплених школярів Фото: Кір в Україні (goodfon.com)

Дітей мають намір вчити по інтернету

В Одесі дітей без щеплень від кору будуть навчати онлайн. Нещеплених школярів не будуть пускати в школу, повідомляє "Думська".

Наголошується, що з 22 січня одеські школи закриють для учнів без щеплень, розповіла директор департаменту освіти і науки міськради Олена Буйневич.

"Це буде повноцінний урок у класі, який вчитель вестиме для віртуальної аудиторії, використовуючи наочні матеріали, класну дошку і так далі. Посилання на дані відеоуроки будуть публікуватися на моїй сторінці у Facebook, а також на офіційному сайті департаменту osvita-omr.gov.ua. Це стосується пропущених тем з основних предметів — математика, англійська мова, українська та російська мова — в тих школах, де вона є основною мовою навчання", - повідомив чиновник.

Така інновація буде добровільною, але школи №2, 5, 13, 35, 117, гімназія №8 та юридичний ліцей вже захотіли запровадити таку практику. Перевіряти знання вчителя будуть через тести та контрольні роботи.

"Якщо, як ми сподіваємося, недопуск по кору буде нетривалим, наприклад, не більше двох тижнів, то діти зможуть легко надолужити згаяне, прийшовши в школу і написавши контрольні або в індивідуальному онлайн-спілкування з учителем. Якщо ж ця ситуація затягнеться, то діти зможуть приходити спеціально виділені класи, де буде проводитися системне кварцування, і там демонструвати свої знання", - уточнила Буйневич.

Нагадаємо, в Києві два дні від кору прищепилися більше 2 тисяч осіб, повідомила директор департаменту Валентина Гінзбург, передає прес-служба КМДА.

"Я дякую киян, особливо батьків маленьких жителів столиці, за такий свідомий підхід, а також медикам за активізацію роз'яснювальної роботи та всебічну підтримку заходів, які впроваджує Київська міська державна адміністрація під час зростання рівня захворюваності на кір", - зазначила Гінзбург.