ru ua

Кір в Україні: батько померлої від інфекції дівчинки звернувся до українців

Кір в Україні: батько померлої від інфекції дівчинки звернувся до українців Фото: Лікар (pixabay.com/DarkoStojanovic)

Епідемія кори в Україні особливо вскользнула батьків. Так, отец умершей девочки написав всім батькам листа

В Одесі від кору померла 17-річна дівчинка. Батько загиблої Сергій Гальчинський опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook лист, адресований всім батькам. Дружина попросила чоловіка видалити пост, проте скріншот звернення оприлюднено на сторінці Facebook.

"21 грудня 2017 року у мене померла дочка. Їй щойно виповнилося 17 років, і вона померла від двостороннього запалення легенів як ускладнення після зараження кором, причому були зроблені всі щеплення. Кором вона заразилася в лікарні, куди її привезли за рекомендацією лікарів для бронхоскопії легких "щоб не боліла". Про те, що епідемія кору гуляє з серпня, в лікарні, природно, ніхто не попередив", – розповів Гальчинський.

На його думку, до відома не поставили, бо за статистикою було зарано називати це "епідемією", або ж потрібні були гроші перед Новим роком.

"В результаті сухі цифри статистики забрали мою дочку. Якби можна було повернутися назад – я зачинився з нею в домі й забив всі вікна і двері до весни. І глибоко наплювати на все ЗНО та загальноосвітню систему в цілому", – написав він.

Батько додав, що краще б три роки дівчинка сиділа в одному класі, але була живою.

"Наскільки я знаю, з п'яти дітей померлих разом з моєю донькою в "статистику" внесли двох, в іншому випадку треба оголошувати епідемію, проводити поголовну вакцинацію і ставити все на карантин. Шановні батьки! Прошу вас тисячу разів подумати, перш ніж відпускати дітей у дитячий садок, школу та інші громадські місця, тому що ця хвороба забирає життя наших дітей", – зазначив він.

Кір в Україні: батько померлої від інфекції дівчинки звернувся до українців

Кір в Україні: батько померлої від інфекції дівчинки звернувся до українців

Скріншот поста (facebook.com/chernomorigr)

До речі, дітей без щеплення можуть не пустити до школи.