ru ua

Кір в Україні: лікар "осоромила" українців за дурість

Кір в Україні: лікар "осоромила" українців за дурість Фото: Кір (UNICEF Europe C.Asia‏)

Кір не лікується і її можна запобігти лише вакцинацією

Епідемія кору в Україні набирає обертів. Медик закликала українців робити вакцинацію і запевнила, що тільки так можна запобігти інфекції. Про це розповіла столичний лікар-педіатр Ганна Горбань на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Facebook всіх питає, про що ви думаєте? І я задумалася... я думаю про те, чому тільки паніка змушує людей починати тверезо мислити? Про те, що кір небезпечний - всі знають. Про те, що треба робити щеплення теж всі знають. Але в інтернеті ходить роками марення про те, що у когось аутизм викликало щеплення, про те, що хтось має епілепсію і це викликало щеплення. Доведено, що ці та багато інших інтернетівських історій не пов'язані з щепленнями. А от точно доведено, що від кору щеплені не помирають та в них немає інвалідизації", - підкреслила медик.

"Вакцина є і вона хорошої якості. Вона допомагає. І немає лікування від кору. Віруси ми лікувати не вміємо. З грипом ще хоч якось. Є препарати. А з кором ніяк. Часник і алое не допоможуть...хресний хід теж..." – зазначила Горбань.

Кір в Україні: лікар "осоромила" українців за дурість

Скріншот поста (facebook.com/Анна_Горбань)

До речі, дітей без щеплення від кору можуть не пустити до школи.