ua en ru

У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото)

У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото) Фото: Встановлений пам'ятник (facebook.com/TertichniyGennadiy)

Боєць загинув у Иловайском котлі

Загиблому герою АТО кременчужанину Антону Бутирину встановили новий пам'ятник. Як повідомив громадський діяч Геннадій Тертичний на своїй сторінці в Facebook.

У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото)У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото)

Фото: Встановлений пам'ятник (facebook.com/TertichniyGennadiy)

"Сьогодні ми з побратимами відвідали Антона Бутиріна. На його могилі оновлений пам'ятник. Велика подяка хлопцям, які домоглися того, що помилки були виправлені. Ми в неоплатному боргу перед братами, які пішли від нас на Небо. Нехай спочивають з миром. Нехай земля тобі, Антоне, буде пухом, а душі - Царство Небесне. Спочивай з миром, вже ніхто тебе не потурбує! Вічна пам'ять і слава Герою України!" - написав він

У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото)Скріншот поста (facebook.com/TertichniyGennadiy)

Раніше пам'ятник загиблому в АТО Антону Бутирину був встановлений з помилками, передає kg.ua.

У Кременчуці обновили пам'ятник бійцеві АТО, який раніше встановили з помилками (фото)

Фото: Пам'ятник бійцеві, встановлений з помилками (facebook.com/TertichniyGennadiy)

Ніхто не проконтролював, щоб його по батькові та дати народження збігалися з реальністю.

Згідно з опублікованою інформацією, Антон Володимирович народився у 1978 році. Однак на пам'ятнику написано дата – 1977 рік, а по батькові стало Христович. Не збігається і дата загибелі бійця. Замість 2014 року - 2016.

Боєць народився 1 січня 1978 року в Кременчуці. Поповнив ряди Збройних Сил України 2 серпня 2014, ставши бійцем в/ч ППВ6250. За орієнтовними даними старший навідник Антон Бутирін загинув 28 серпня 2014 на дорозі між селами Новозарьевка і Войкове.

Сержант Бутирін служив у складі ротно-тактичної групи 92-ї окремої механізованої бригади, яка опинилася в Иловайском котлі. 6 вересня 2014 останки тіла кременчужанина ексгумували і привезли в Запоріжжі пошуковики місії "Евакуація-200" та ідентифікували по експертизі ДНК.

Нагадаємо, що в мережі розповіли історію відчайдушної помсти бійця АТО бойовикам.