ru ua

У Кривому Розі відзначили 4-ю річницю формування батальйону "Кривбас"

У Кривому Розі відзначили 4-ю річницю формування батальйону "Кривбас" Фото: 0564.ua

На урочистий захід зібралися ветерани батальйону з родичами і друзями

У суботу, 19 травня, в Металургійному районі Кривого рогу, біля меморіалу загиблим в АТО Героям, відбулася урочиста подія в честь чотириріччя формування батальйону територіальної оборони "Кривбас", передає 0564.

На захід зібралися ветерани батальйону з родичами і друзями, рідні загиблих бійців батальйону, волонтери, священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, депутати, небайдужі мешканці міста.

У Кривому Розі відзначили 4-ю річницю формування батальйону "Кривбас"

Фото: 0564.ua

Подія розпочалося з виконання Гімну України. Заступник командира 40 батальйону Юрій Сіньковський звернувся в першу чергу до матерів бійців і подякував їм за те, що виховали справжніх Героїв, які першими пішли і стали на захист нашої країни від ворога.

"Для мене була велика честь виконувати справжню чоловічу роботу в батальйоні "Кривбас". Будь проклята ця війна! Але завдяки цій війні я довідався що таке героїзм, патріотизм, що таке справжня товариська дружба. Спасибі вам, хлопці, що не відсиджувалися на диванах. Спасибі, що одними з перших стали на захист нашої країни. Низький уклін матерям, батькам, дружинам, дітям, братам і сестрам наших Небесних Героїв. Вони не забуті. Вони залишаться в наших серцях", - зазначив Юрій Сіньковський.

У Кривому Розі відзначили 4-ю річницю формування батальйону "Кривбас"

Фото: 0564.ua

Він прочитав поіменно всіх Героїв - бійців батальйону, які віддали життя в російсько-українській війні. Їх пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Присутні поклали квіти до Стели з фотографіями загиблих Героїв.

Раніше командир батальйону "Донбас-Україна" розповів про героїзм українських бійців.

Відео: video.rbc.ua