ru ua

У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)

У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото) Фото torange.biz

У загиблого героя залишилися мати, дружина і двоє дітей

У середу, 28 березня, в Кривому Розі попрощалися з військовослужбовцем Сергієм Гранкіним з позивним "Балу", який загинув в суботу, 24 березня у зоні АТО в районі Троїцького, на Світлодарскій дузі. Про це повідомляє Перший Криворізький.

1 квітня 2014 року воїн був мобілізований і проходив службу у в/ч 3036 в Маріуполі. 23 березня 2015 року Указом Президента його звільнили в запас. З 28 березня 2016 року Сергій Гранкін проходив службу за контрактом у в/ч А0693 в Попасній. Служив старшиною мінометної батареї 2 механізованого батальйону.

У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)

Фото: Прощання із загиблим (1kr.ua/news)

Бійцю було 46 років. У Сергія Гранкіна залишилися мати, дружина і двоє дітей.

У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)

Фото: Прощання із загиблим (1kr.ua/news)

Похований Сергій Гранкін на Алеї Слави Центрального кладовища міста.

У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)У Кривому Розі попрощалися з загиблими в зоні АТО бійцем "Балу" (фото)

Фото: Прощання із загиблим (1kr.ua/news)

За особисту мужність і героїзм, самовідданість і вірність військовій присязі і народу України, проявлені при виконанні військового обов'язку Гранкін Сергій Миколайович посмертно нагороджений нагрудним знаком "За заслуги перед містом" III ступеня.

Раніше повідомлялося, що в Кривому Розі оголосили траур за загиблим бійцем АТО Сергієм Гранкіним.