ua en ru

Під Кропивницьким померла зґвалтована дівчинка

Під Кропивницьким померла зґвалтована дівчинка Фото: РБК-Україна

Над нею рік тому вчинив наругу односельчанин

У селі Веселівка Кіровоградської області померла чотирирічна дівчинка, яку рік тому згвалтував односельчанин. Про це повідомляє "Народне слово".

Маленька Ганна померла від чадного газу. Ім'я дівчинки було відомо всьому селу. Рік тому її згвалтував місцевий житель. Його посадили в ізолятор, де він помер за дивних обставин.

50-річний батько дівчинки і 30-річна мати живуть в цивільному шлюбі. Тетяна - інвалід ІІ групи, тому Сергій є її опікуном. У пари було троє дітей. Чотиримісячний Данило помер від важкої вродженої патології. Потім померла Анна. У батьків залишився однорічний Ілля.

Під Кропивницьким померла зґвалтована дівчинка

Фото: Будинок родини (n-slovo.com.ua)

Сергій розповів журналістам, що підозрюваний в згвалтуванні Анни - їхній сусід. Йому часто довіряли дитини для нагляду. За словами Сергія, у хлопця були вроджені дефекти, але з малятком він завжди поводився добре і не ображав.

У той день, коли сталося нещастя, сусід залишився з Анною, бо її батьки працювали на городі.

Коли підозрюваний помер у СІЗО, його батьки відкрито почали ворогувати з селом. Сергій підозрює, що саме вони можуть бути причетні до смерті Анни. Він вважає, що вони могли кинути вогонь в ту кімнату, де спала дівчинка.

На доказ Сергій показав написи на глиняній підлозі в тій кімнаті, де спала Анна. Серед схожих на ієрогліфи написів видніється слово "гори".

Нагадаємо, в Нікополі 26-річний чоловік розбещував 11-річного хлопчика прямо в шкільному туалеті.

Хайп таксі #12 з чого потрібно почати змінювати країну