ru ua

"Кривава бійня": Тимчук розповів про плани ватажків бойовиків

"Кривава бійня": Тимчук розповів про плани ватажків бойовиків Фото: Дмитро Тимчук (УНІАН)

За його словами, ватажки бойовиків дійсно бояться, що ЗСУ перейдуть у наступ

Координатор групи "Інформаційний опір", керівник Центру військово-політичних досліджень, нардеп Дмитро Тимчук розповів про плани керівництва бойовиків і про можливість об'єднання самопроголошених республік" на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За його словами, зараз не стоїть питання про об'єднання так званих "ЛНР" і "ДНР", оскільки найбільш зручний момент був в кінці минулого року, коли був фактично повалений екс-ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький і замість нього був призначений Пасічник.

"Після того, як Плотницький втік у Росію, настав ідеальний час, щоб провести якесь об'єднання і говорити про якийсь "Новоросії". Оскільки тоді Москва не здійснила цей варіант, хоча він був цілком реальний, я думаю, що сьогодні у них навряд чи є таке завдання", - говорить Тимчук.

Також Дмитро звернув увагу, що нинішнє керівництво" ЛНР, на відміну від Теслярської, набагато менше світиться в інформаційному полі, з їхнього боку не звучать одіозні заяви.

"Але якщо зараз йде зміна куратора, то потрібно очікувати, що і на самому Донбасі будуть якісь оккупационно-адміністративні зміни. Чи входить туди об'єднання цих недореспублик? Поки явних ознак немає, хоча я не виключаю такий варіант", - вважає нардеп.

Тимчук додав, що ватажки бойовиків дійсно бояться, що ЗСУ вже завтра перейдуть у наступ і буде кривава бійня на всій окупованій території.

Раніше жителі Краматорська розповіли, як змінилося їхнє життя за чотири роки.

Хайп-таксі #21: що для вас 9-е травня