ru ua

Кривава різанина: злочинець, що втік з колонії, напав на трьох "копів"

Кривава різанина: злочинець, що втік з колонії, напав на трьох "копів" Фото: Швидка допомога (instagram.com-er.bashkortostan)

Злочинця затримали, застосувавши табельну зброю

У Гомелі (Білорусь) злочинець серйозно поранив трьох співробітників правоохоронних органів. Про це передає progomel.by.

Повідомляється, що троє оперативників, одягнених "на громадянці", чекали на зупинці тролейбус, але побачили, що втік з колонії-поселення 24-річного гомельчанина, який раніше був судимий за хуліганство і незаконний обіг наркотичних засобів.

"Міліціонери зробили спробу затримання. Щоб зняти всі питання, співробітники пред'явили втікачеві посвідчення та вимагали покинути салон. Але молодий чоловік чинив активний опір і застосував ніж, яким наніс декілька ударів в область ніг правоохоронців. В якийсь момент він скористався секундним запізненням, зумів вирватися з захоплення і вибіг на вулицю", - зазначають у виданні.

Кривава різанина: злочинець, що втік з колонії, напав на трьох "копів"

Фото: Місце злочину (progomel.by)

Постраждалі міліціонери залишилися на місці чекати прибуття швидкої допомоги, так як були зачеплені артерії і можна було втратити багато крові. В даний час їх життю ніщо не загрожує. На місці їм була надана перша медична допомога, після чого вони були доставлені в лікарню. Двоє в стабільному і один у важкому стані.

Кривава різанина: злочинець, що втік з колонії, напав на трьох "копів"

Фото: Місце злочину (progomel.by)

Злочинця затримали, застосувавши табельну зброю. Тепер його чекає судовий розгляд. Як повідомили в УВС Гомельського облвиконкому, 4 квітня 2017 року чоловік був засуджений судом Залізничного району р. Гомеля по 1 ч. ст. 339 КК Білорусі (хуліганство) і за ч. 1 ст. 328 КК Республіки Білорусь (незаконний обіг наркотичних засобів) до 3 років обмеження волі з направленням до виправної установи відкритого типу.

Раніше повідомлялося, що поліція затримала групу злочинців, які здійснювали напади по всій Україні.

Масове отруєння в Черкасах