ua en ru

Криваве весілля: у трагедії під Києвом з'явилися нові подробиці

Криваве весілля: у трагедії під Києвом з'явилися нові подробиці Фото: Охоронець встромив нареченому ніж в ногу (РБК-Україна)

Наречений після поранення був живий ще 2 години

Департамент охорони здоров'я звільнив чотирьох медиків, а двох головних лікарів швидкої допомоги районної лікарні відсторонив від роботи через смерть пацієнта в минулому місяці. Тоді на весіллі в ресторані під Києвом охоронець завдав нареченому ножове поранення в ногу, а лікарі не зуміли врятувати чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.

Ця історія набула розголосу в ЗМІ, а рідні вже скаржилися на те, що двічі протягом години дзвонили для виклику швидкої допомоги, з диспетчером розмовляли чотири хвилини, але лікарі так і не приїхали.

Івану Мандруку було 23 роки, у першу шлюбну ніч він посперечався з охоронцем ресторану, де гуляли весілля, і той встромив йому в ногу ніж. Гості, не дочекавшись швидкої, самі повезли хлопця до лікарні Обухова, але там не виявилося ні крапельниць, ні катеторів, а дії лікарів були неузгодженими.

Пацієнт у лікарні прожив ще півгодини, чергові медики пояснюють, що його стан вже було критичним – тиск не визначалося, шкіра потемніла, крововтрата була несумісна з життям. Однак чиновники не врахували виправдань медиків і звільнили всіх за невиконання професійних обов'язків.

Відео: Кривава весілля (tsn.ua)

Ніхто з покараних лікарів своєї провини не визнає, а в справі тепер розбиратимуться слідчі. Правоохоронці вже порушили кримінальну виробництво за бездіяльність лікарів.

Овдовіла 20-річна дівчина вагітна, вона чекає хлопчика.

Як раніше писав Styler, у Києві на весіллі вбили брата нареченого.