ua ru

Кримчани скаржаться на погіршення життя після окупації півострова

Кримчани скаржаться на погіршення життя після окупації півострова Фото: У Криму людей не влаштовує життя на півострові (varlamov.ru)

Люди вважають, що вони не потрібні Росії, тому відбувається така ситуація

Після окупації Криму РФ місцевим жителям стало гірше жити. Люди скаржаться на дороги, санкції і відсутність мобільних операторів. Про це у листі, який опублікував блогер Ілля Варламов, розповів кримчанин.

"Всього через якихось півтора року буде п'ятирічний ювілей "повернення" Криму, а тут як було жахливо, так стало ще гірше. Я сам постійно мотаюся в Санкт-Петербург, Краснодар і розумію всю різницю. Навіть хвалені дороги гірше українських. Вони просто розвалюються відразу", - сказано в листі.

Кримчанин додав, що у людей відбувається "лютий облом".

"Все "топили за Росію" (я, до речі, не з них, я нейтральний), а сьогодні в усіх поступово відбувається лютий облом. Чому проти нас дотримуються санкції США всередині Росії? Чому VPN потрібно юзати, щоб тебе не запалив _російський_ банк, нехай у тебе в ньому доларовий рахунок? Чому у нас немає мобільних операторів, яким, блін, публічно на законодавчому рівні не дозволяють працювати в Криму, якщо вони не хочуть? Може, не варто тоді залишати Крим у складі РФ, якщо РФ не хоче його у себе всередині?" - відзначив житель півострова

"Ми повинні впоратися з цим лицемірством. Так не можна, адже ми не другосортний люд. А з української біометрією всі ці думки на кшталт "при хохл*х було краще" набирають нових прихильників", - додав він.

Раніше співак з РФ обурився реакцією на його визнання Криму російським.