Кримчанка завоювала для України "бронзу" міжнародного турніру з легкої атлетики

Кримчанка завоювала для України "бронзу" міжнародного турніру з легкої атлетики Фото: Марія Шаталова - крімская спортсменка (xsport.ua)

Шаталової вдалося показати кращий результат серед своїх колег по збірній. На дистанції не вдалося випередити тільки кенийку і німкеню

Легкоатлетка Марія Шаталова представила Україну на міжнародному турнірі IAAF World Challenge в Берліні і посіла третє місце у бігу на 3000 м з бар'єрами, повідомляє "Оглядач".

Спортсменка з Криму, який на даний момент анексований Росією, фінішувала з результатом 9:34.97, поступившись суперницям з Кенії та Німеччини.

Інші члени "синьо-жовтої" команди на цьому турнірі до медалей не дотягли. Христина Стуй стала п'ятою у забігу на 200 м, показавши результат 23,77 сек. Наталя Прищепа показала лише сьомий результат на дистанції 800 м. В стрибках у довжину Марина Бех і Аліна Шух стали восьмою і дев'ятою відповідно.

До речі, вболівальники розтоптали прапор Росії на першому матчі відродженої кримської "Таврії".