ua en ru

Кримські підприємці "впали в глибоку депресію"

Кримські підприємці "впали в глибоку депресію" Фото: Кримські підприємці впали депресію

Російські окупанти зживають бізнес з Криму, а жителі півострова продовжують зубожіти

У анексованій Ялті ринки гинуть разом з підприємцями: господарі точок впали в глибоку депресію. Про це пише місцеве видання "Примечания".

За словами підприємців, останні пару років людей на ринку мало, рівень життя погіршився, зросло соціальне розшарування, як би це не заперечували російські чиновники.

"Господарі точок з ностальгією згадують 90-і і першу половину нульових років, коли людей на ринку було багато. Для хижої влади вони (підприємці) просто корм, а легальні громадські інститути в цьому місті (як і в усьому Криму) не працюють", - йдеться в матеріалі видання.

Кримські підприємці "впали в глибоку депресію"

Фото: Ринок в Ялті

Підприємці кажуть, що всі їхні лідери, які їздили за правдою в Сімферополь та Москву "зіткнулися з жорстким пресингом", а проти деяких з них під різними приводами навіть порушили кримінальні справи.

"Малий бізнес в Криму, зіткнувшись з сучасними російськими реаліями, гине. Великі гравці поспішають відбити інвестиції, заганяючи дрібних бізнесменів в свої торгові центри. Щоб прискорити цей процес, умови роботи на ринках роблять нестерпними", - йдеться в матеріалі.

Кримські підприємці "впали в глибоку депресію"

Фото: У Криму підприємці впали в депресію

"Втім, навіть у акул рітейлу немає приводу святкувати перемогу. Шопінг в торгово-розважальних центрах сьогодні, по суті, перетворюється на розвагу шару забезпечених людей. Їх вистачає на продажу в сімферопольському "Меганомі", але в інших ТРЦ Криму магазини все частіше пустують. Підприємці додали: "Нас ніхто не слухає, ми на порозі голоду", - резюмує видання.

До речі, кримчани б'ють тривогу через високі ціни.