У Криму окупанти визнали катастрофічні проблеми з водопостачанням на півострові

STYLERLIFE        27.06.2017 - 16:32
Фото: Вода (unsplash.com/Aidan Meyer)
Фото: Вода (unsplash.com/Aidan Meyer)

Дефіцит прісної води став причиною проблем розвитку багатьох сфер в окупованому Криму

В анексованому Криму визнали ситуацію з забезпеченням півострова водою загрозливою. Про це заявив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев на нараді в Сімферополі у вівторок, 27 червня, передає "Интерфакс".

За словами Патрушева, проблеми з розвитком анексованого півострова, зокрема в сферах туризму та сільського господарства, пов'язані, перш за все, з дефіцитом прісної води.

"Нестача води стримує соціально-економічний розвиток регіону, формує загрози функціонуванню базових для економіки Криму аграрного та санаторно-курортного комплексів", - сказав секретар Ради безпеки РФ.

Згідно з його даними, загальний водозабір на півострові в 2016 році порівняно з 2014-му скоротився в п'ять разів. При цьому площі зрошуваних земель в Криму скоротилися на 92%.

Повідомляється, що було повністю припинено виробництво рису. Крім цього, з труднощами стикаються прісноводні рибні господарства півострова та великі промислові підприємства Криму.

Секретар Радбезу РФ зазначив, що у зв'язку з дефіцитом прісної води несанкціоноване буріння свердловин в Криму придбало масовий характер. Це веде до виснаження запасів водних ресурсів і знижує рівень води та її якість у колодязях.

У зв'язку з загальною зношеністю гідротехнічних споруд півострова, Патрушев також попередив про загрозу аварій та надзвичайних ситуацій.

До речі, мешканка Криму розповіла, як на півострові чекають України.

Теги: Крым, вода
On Top