ua en ru

У Криму окупанти продовжують заманювати дітей в юнацьку армію

У Криму окупанти продовжують заманювати дітей в юнацьку армію Фото: новобранці "Юнармии" (mil.ru)

Вже 55 середніх загальноосвітніх закладів вступили в ряди руху

В окупованому Севастополі дітей заманюють в юнацьку армію. Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

Повідомляється, що в неділю, 19 листопада, відбулася урочиста церемонія вступу школярів в ряди воєнізованого руху. Заходи проводили біля пам'ятника Матросу і Солдату.

"Військовослужбовці розгорнули виставку зразків бойової техніки та спорядження, озброєння берегових військ і морської піхоти, спеціального рятувального спорядження, що застосовується на кораблях флоту. Морські піхотинці продемонстрували прийоми рукопашного бою, а слідом за ними свою майстерність показали спортсмени-кінологи та їх чотириногі друзі вірні з кінологічного центру ДОСААФ в Севастополі", - сказано в повідомленні Міноборони.

Міністерство оборони РФ і "влади" півострова створили в Криму відділення російського військово-патріотичного руху "Юнармия".

До речі, Чийгоз розповів, яким став Крим після окупації. За його словами, після анексії Росією і припинення поставок дніпровської води Крим поступово перетворюється на справжню пустелю.

"Коли мене возили провідати матір перед смертю, мені наділи на голову мішок, але навіть крізь мішковину я помітив контраст. По дорозі Сімферополь - Бахчисарай тільки сіре і жовте. Я потім запитав у дружини, що щось у мене таке відчуття мороку. Вона каже: "Так, раніше ти їдеш, все навколо зелене, лавандові поля, квіти польові, а зараз - загальний морок. І в Криму морок, і в душах людей морок", - зазначив він.