ua en ru

У Криму окупанти спалили українські сири та ковбаси

У Криму окупанти спалили українські сири та ковбаси Фото: Їжа (pixabay.com/chrisrobbins950)

На півострові знищують продукти з інших країн

В анексованому Криму знищили партію продуктів українського та європейського виробництва. Про це повідомляється на сайті Россільгоспнагляду.

Нібито заборонена їжа була виявлена на складі магазину в окупованій Ялті.

"В ході перевірочних заходів було встановлено факт зберігання та реалізації продукції, забороненої до ввезення в Російську Федерацію. Зокрема, державні інспектори виявили у продажу сири в асортименті, вироблені в Німеччині, Голландії, Україні, Франції, Данії, загальною вагою 488,8 кілограма, таких популярних сортів, як "Маасдам", "Дорблю", "Камамбер", "Брі" та ін. Також були виявлені ковбасні вироби в асортименті загальною вагою 50,1 кілограма виробництва Харківського м'ясокомбінату, Україна", – пояснили в Россільгоспнагляді.

Повідомляється, що власники не надали інформацію про оформлення ветеринарних сертифікатів та інших документів, "які підтверджують походження, якість і безпеку продукції для її споживання людьми, а на самій продукції було відсутнє маркування російською мовою". Продукцію назвали потенційно небезпечною, вилучили з обігу та знищили шляхом спалення у печі-інсинераторі "Бренер 1000".

До речі, у Криму пояснили, чому дорожчають продукти.