ru ua

"Купити пістолет": відомий американський тренер розповів, як "зупинити" Ломаченка

"Купити пістолет": відомий американський тренер розповів, як "зупинити" Ломаченка Фото: Василь Ломаченко (photobank.rbc.ua)

Американець заявив, що вважає недостойною поведінку Рігондо

Американський боксер-професіонал і тренер, один з найкращих тренерів в історії світового боксу, член міжнародного залу боксерської слави Фредді Роуч прокоментував в інтерв'ю Fight Hype підсумки бою між Василем Ломаченком та Гільєрмо Рігондо.

За його словами, найкращий спосіб зупинити Ломаченко, це купити пістолет, оскільки в рингу в українського боксера практично немає слабких місць.

"Найкращий спосіб побити Ломаченка? Може, купити пістолет? Він відмінний боксер, у нього відмінна робота ніг, швидкі руки і блискучі комбінації. Його буде дуже складно перемогти. Його буде дуже важко перемогти. Цей хлопець — дуже, дуже хороший боєць", - вважає легендарний тренер.

Американець заявив, що вважає недостойним поведінка Рігондо.

"Рігондо ніхто не змушував битися і набирати вагу. Він підписав контракт і повинен був битися. Рігондо сам себе поставив у таке становище. Боксери часто б'ються з хлопцями більше за себе, це трапляється постійно. Так, Ломаченко був занадто великий для Гільєрмо, але ще і дуже сильний і швидкий. Ломаченко був краще за всіма статтями, справа була не тільки в габаритах", – сказав Роуч, зазначивши, що Рігондо тепер буде складно буде повернутися в еліту світового боксу.

Нагадаємо, що Василь Ломаченко вважає Гільєрмо Рігондо нудним і прогнозованим спортсменом. Ломаченко заявив, що здогадувався про свою перемогу над Рігондо ще у 3-му раунді.

"У першому раунді я намагався зрозуміти, яка у нього стратегія. Я почекав трохи, а у другому раунді він почав викидати удари, і я зрозумів, що мені треба зробити, щоб перемогти його. Мені здається, в третьому раунді, коли я сказав йому в рингу "ти мій", то він зрозумів мене. І після цього я знав, що бій пройде всю дистанцію. Я відчув його стиль і почав пожирати його", - сказав Василь на прес-конференції після бою.