"Квартал 95" заспівав про надії Майдану та Україні

STYLERLIFE        13.09.2016 - 09:26
Фото: Студія "Квартал 95" (events.tickets.ua)
Фото: Студія "Квартал 95" (events.tickets.ua)

"Я люблю свою Родину точно так, все ее прекрасные города, но на Киев-Львов, на Донецк-Джанкой, никогда и не с кем не делил край свой"

Актори студії "Квартал 95" на фестивалі в Юрмалі виконали пісню про Україну, в якій заспівали про уряді і зміни.

“Я люблю свою родину, вроде бы, хоть порою искал и другой судьбы. Но на север, юг, запад и восток, никогда не делил я страну, браток", - розповіли в пісні артисти.

 
Ми любимо Батьківщину

Команда фестивалю «Made in Ukraina» та студії «Квартал 95» прокоментували шквал обговорень, якими вибухнули соціальні мережі на вихідних: «У липні цього року у Латвії вперше відбувся фестиваль української культури «Made in Ukraine». Це сталося вперше за 25 років Незалежності України. Без державного фінансування, без державної підтримки мі, Студія Квартал 95, привезли в Ригу і Юрмалу кращих українських музикантів, переможців Євробачення 2004 і 2016 року Руслану і Джамалу, Тіну Кароль, Потапа, Олю Полякову, Дзідзьо, ВВ, Час і Скло і багатьох інших, проекти Ліга сміху і Вечірній Квартал. Нпа 4 дні Латвія стала українською. На багатьох номерах глядачі аплодували стоячи! І ми пишаємося цим. Пишаємося, що Україну зустрічали на біс! Ми нікого це заради Батьківщини. Не заради політиків, яким сьогодні не подобається те, що ми говоримо зі сцени. Ми говоримо про те, що думали мільйони людей у нашій країні. Ми завжди це робили - в усі часи і при різних владних верхівках. І будемо це робити і надалі. Проти нас сьогодні розгорнуто масштабну кампанію в кращих традиціях брудних політичних технологій: замовні статті в інтернеті і проплачені коментарі у соцмережах. Значить, комусь це вигідно. Значить, комусь потрібно, щоб ми мовчали. Альо з нами - наші глядачі. І ніякі інтернет-боти і політтехнології не змусять нас мовчати. Тому що ми говоримо правду. Наша позиція - у цій пісні.»

Опубліковано 1+1 12 вересня 2016 р.

"Все надежды Майдана опять нае", - підкреслила студія "Квартал 95" у своєму виступі.

Нагадаємо, раніше "Квартал 95" переспівав Шнура і створив композицію "У Києві - жити", в якій розповів про те, що Вінниця спорожніла з-за того, що її жителі перебралися до столиці.

Теги: квартал 95
On Top