ru ua

Квартира Лещенко: всі подробиці скандалу

Квартира Лещенко: всі подробиці скандалу Фото: Сергій Лещенко (hvylya.net)

Придбання нардепом Сергієм Лещенком квартири в Києві викликало справжній резонанс серед політиків і користувачів соцмереж

Скандал з квартирою Сергія Лещенка розпочався 6 вересня після публікації журналістом Андрієм Дзіндзею інформації про те, що народний депутат від БПП придбав нерухомість в центрі Києва.

Друзі, давайте всі дружно привітаємо Сергій Лещенко з придбанням чергової квартири за 7.5 млн. Сподіваюсь, що для молодої закоханої пари вистачить майже 200кв. метрів.

Опубліковано Андрієм Дзиндзею 6 вересня 2016 р.

Нова квартира Лещенко площею майже 200 кв.м знаходиться на вул. Івана Франка і коштує майже 7,5 млн. грн.

За словами самого депутата, кошти на квартиру - це його особисті заощадження, половина грошей взята в борг у Олени Притули (власниці видання "Українська правда"), ще частина коштів - гроші дівчини Сергія Лещенка, Анастасії Топольської.

7 вересня в мережу потрапили скан-копії договору купівлі-продажу, згідно з якими кошти витрачені на покупку квартири є його особистою власністю.

Пост про реформатора - Сергія Лещенко Як Сергій хату в Києві придбав . Гарно бути депутатом . А от і договір на хату Се...

Опубліковано Alexey Shevchuk 6 вересня 2016 р.

Лещенко залишає правління ДемАльянсу

Після виникнення в мережі резонансу з приводу придбання квартири, Сергій Лещенко звернувся з проханням до НАБУ про проведення перевірки законності придбання житла і прийняв рішення покинути пост члена правління ДемАльянсу.

У партії заявили, що повністю підтримують рішення Лещенко. Також в офіційній заяві сказано, що Сергій Лещенко є одним з небагатьох політиків, які доклали багато зусиль для боротьби з корупцією в Україні.

Заява політичної партії ДемАльянс Політична партія ДемАльянс підтримує рішення члена правління партії Сергія Лещенка зв...

Опубліковано ДемАльянс 7 вересня 2016 р.

Реакція БПП і депутатів Верховної Ради на скандал з Лещенко

У Блоці Петра Порошенка назвали коментарі Лещенко з приводу покупки нерухомості непереконливими і такими, що викликають ще більше запитань.

У Верховній Раді вважають, що необхідно встановити законність коштів, на які була придбана квартира Лещенко повинні правоохоронні органи.

Зокрема, Павло Пинзеник заявив, що необхідно з'ясувати походження коштів Олени Притули, і чи були сплачені податки, в тому числі збір до Пенсійного фонду.

Перевірка НАБУ

Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький 7 вересня написав на своїй сторінці в Facebook про те, що доручив НАБУ перевірити законність придбання депутатом Лещенко квартири в Києві.

Вже через кілька годин прес-служба НАБУ повідомила про те, що на підставі звернення Назара Холодницька і самого Сергія Лещенка, перевірка законності купівлі квартири вартістю 7,5 млн.грн буде проведена, незважаючи на те, що дане питання більше відноситься до компетенції Агентства щодо попередження корупції.

Щодо перевірки інформації про придбання народним депутатом Сергієм Лещенком квартири Питання моніторингу способу життя ...

Опубліковано НАБУ 7 вересня 2016 р.

Резонанс в соцмережах

Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на новину про покупку квартири Лещенко в центрі Києва.

Навіть сам нардеп вирішив пожартувати з цього приводу і, щоб розрядити обстановку, виклав фото свого однофамільця - російського співака Льва Лещенко.

Щоб трохи розрядити атмосферу

Опубліковано Сергієм Лещенком 7 вересня 2016 р.

Фотожабу з Львом Лещенком виклав в мережу і Сергій Притула, прокоментувавши свій фотоколаж словами: "Не всім Лещенко так щастить з Притулою". Зрозуміло, шоумен мав на увазі скандал з Сергієм Лещенком.

Не всім Лєщенко так щастить з Притулами:)))))). Дякую Денис Буштец за те, що мейд май дей!

Опубліковано Сергієм Притулою - офіційною сторінкою 7 вересня 2016 р.

Свою думку про скандал навколо квартири Лещенко висловив і нардеп Олег Ляшко, не соромлячись у виразах.